GAVISCON DUO EFEKT 250MG/106,5MG/187,5MG TBL MND 24
Přípravek Gaviscon Duo Efekt žvýkací tablety je kombinace dvou antacid (uhličitanu vápenatého a hydrogenuhličitanu sodného) a alginátu, která působí dvojím způsobem: 1. neutralizuje nadměrnou žaludeční kyselinu, a tím odstraňuje bolest a zažívací potíže; 2. vytváří ochrannou bariéru nad žaludečním obsahem, a tím utišuje pálivou bolest na hrudníku; to může trvat až po dobu 4 hodin. Tento lék se používá k léčbě příznaků souvisejících s kyselinou při gastroezofageálním refluxu, jako jsou zpětný tok kyseliny do jícnu a ústní dutiny, pálení žáhy a porucha trávení, například po jídle nebo v průběhu těhotenství.
GAVISCON DUO EFEKT 250MG/106,5MG/187,5MG TBL MND 48
Přípravek Gaviscon Duo Efekt žvýkací tablety je kombinace dvou antacid (uhličitanu vápenatého a
hydrogenuhličitanu sodného) a alginátu, která působí dvojím způsobem:
1. neutralizuje nadměrnou žaludeční kyselinu, a tím odstraňuje bolest a zažívací potíže;
2. vytváří ochrannou bariéru nad žaludečním obsahem, a tím utišuje pálivou bolest na hrudníku;
to může trvat až po dobu 4 hodin.
Tento lék se používá k léčbě příznaků souvisejících s kyselinou při gastroezofageálním refluxu, jako
jsou zpětný tok kyseliny do jícnu a ústní dutiny, pálení žáhy a porucha trávení, například po jídle nebo
v průběhu těhotenství.
NUROFEN 200MG EMP MED 2
Léčivou látkou (zajišťuje účinek léku) je ibuprofen, který patří do skupiny léčivých přípravků nazývaných nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID). Tyto přípravky působí tak, že mění odpověď těla na bolest, otok a zvýšenou teplotu. Léčivá náplast uvolňuje ibuprofen v místě bolesti nepřetržitě po dobu 24 hodin.Nurofen se používá ke krátkodobé místní léčbě bolesti při akutním namožení svalů nebo bolesti při podvrtnutí či zhmoždění způsobenými lehkým úrazem v oblasti kloubů horních nebo dolních končetin u dospělých nebo dospívajících od 16 let.Balení obsahuje 2 náplasti.
NUROFEN 200MG EMP MED 4
Nurofen se používá ke krátkodobé lokální symptomatické léčbě bolesti při akutním namožení svalů nebo bolesti při podvrtnutí či zhmoždění způsobenými lehkým traumatem v oblasti kloubů dolní nebo horních končetin u dospělých nebo dospívajících od 16 let.Přípravek je určen pro dospívající od 16 let a dospělé.Balení obsahuje 4 léčivé náplasti.
NUROFEN 200MG TBL OBD 12 I
Nurofen patří mezi léky označované jako analgetika, antipyretika, nesteroidní antirevmatika.Obsahuje léčivou látku ibuprofen, která tiší bolest, má protizánětlivé účinky a snižuje horečku. Ibuprofen
brání tvorbě určitých látek (prostaglandinů), které se v organismu podílejí na vzniku bolesti, horečky a
zánětu.Nurofen se užívá při mírné až středně silné bolesti hlavy včetně migrény, bolesti zad, menstruační bolesti,
bolesti zubů, bolesti svalů a kloubů, bolesti po operaci a při chřipce a nachlazení.Přípravek je určen pro dospělé, dospívající a děti od 6 let s tělesnou hmotností nad 20 kg.Balení obsahuje 12 tablet.
NUROFEN 200MG TBL OBD 24 I
Nurofen patří mezi léky označované jako analgetika, antipyretika, nesteroidní antirevmatika. Obsahuje léčivou látku ibuprofen, která tiší bolest, má protizánětlivé účinky a snižuje horečku. Ibuprofen brání tvorbě určitých látek (prostaglandinů), které se v organismu podílejí na vzniku bolesti, horečky a zánětu.Nurofen se užívá při mírné až středně silné bolesti hlavy včetně migrény, bolesti zad, menstruační bolesti, bolesti zubů, bolesti svalů a kloubů, bolesti po operaci a při chřipce a nachlazení. Přípravek je určen pro dospělé, dospívající a děti od 6 let s tělesnou hmotností nad 20 kg.Balení obsahuje 24 tablet.
NUROFEN 400MG TBL OBD 48 I
Nurofen je lék ve formě tablet, který se používá u mírných až středně silných bolestí jako jsou:bolesti hlavy (včetně migrény),bolesti zad,bolesti zubů,neuralgie,bolesti při menstruaci,bolesti svalů a kloubů abolesti po operaci.Dále potlačuje horečku a ztišuje bolesti provázející chřipku a akutní záněty horních cest dýchacích.Tento léčivý přípravek patří mezi léky označované jako analgetika, antipyretika, nesteroidní antirevmatika. Obsahuje léčivou látku ibuprofen, která tiší bolest, má protizánětlivé účinky a snižuje horečku. Ibuprofen brání tvorbě některých látek (prostaglandinů), které se v organismu podílejí na vzniku bolesti, horečky a zánětu.Nurofen je určen pro dospělé a dospívající nad 12 let.Balení obsahuje 48 tablet.
NUROFEN JUNIOR POMERANČ 100MG CPS MDM 12
Léčivou látkou (zajišťuje účinek léku) je ibuprofen, který patří do skupiny léčivých přípravků nazývaných nesteroidní protizánětlivé léky (non-steroidal anti-inflammatory drugs, NSAID). Léky proti bolesti. Nurofen Junior pomeranč se používá u dětí od 7 do 12 let, s tělesnou hmotností 20 - 40 kg k úlevě od mírné až středně silné bolesti, jako jsou bolest v krku, bolest zubů, bolest uší, bolest hlavy, bolest při zhmoždění nebo podvrtnutí a ke zmírnění příznaků chřipky a nachlazení. Nurofen Junior pomeranč se také používá ke snížení vysoké teploty (horečky).
U bolesti uší se přípravek užívá pouze na doporučení lékaře.
Pokud se do 3 dnů nebude vaše dítě cítit lépe nebo pokud se mu přitíží, musíte se poradit s lékařem.
Nurofen Junior pomeranč obsahuje glukózu a sacharózu.
Balení obsahuje 12 měkkých žvýkacích želatinových tobolek s bílým potiskem "N100"
NUROFEN PRO DĚTI 125MG SUP 10
Nurofen pro děti čípky 125 mg je určený k symptomatické léčbě:horečky (včetně horečnatého stavu po očkování, horečky doprovázející nachlazení a chřipku);mírné až středně silné bolesti jako je bolest hlavy, bolest zubů, bolest uší, bolest v krku, bolest při prozeřezávání zubů, pooperační bolest a bolest při zranění měkkých tkání a dále bolest doprovázející nachlazení a chřipku.Ibuprofen patří do skupiny léčiv nazývaných nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID). Tyto léčivé přípravky působí tak, že mění odpověď těla na bolest, otok a zvýšenou tělesnou teplotu. Nurofen pro děti čípky 125 mg by měly užívat pouze děti starší 2 let, s minimálním tělesnou hmotností 12,5 kg.Balení obsahuje 10 čípků.
NUROFEN PRO DĚTI 20MG/ML POR SUS 100ML II
Nurofen pro děti se užívá ke snížení horečky (včetně horečky vzniklé po očkování), dále k tlumení mírných až středně silných bolestí, jako jsou bolest hlavy, bolest zubů nebo uší, bolest v krku a bolest spojená s podvrtnutím nebo zhmožděním.V případě bolesti uší se vždy poraďte s lékařem a přípravek užívejte pouze na základě jeho doporučení.Nurofen pro děti Jahoda obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zabraňuje tvorbě látek zodpovědných za vznik bolesti a zánětu. Svým působením snižuje horečku, zmírňuje záněty různého původu a tlumí mírnou až středně silnou bolest. VŠE, CO POTŘEBUJETEVĚDĚT O HOREČCE ABOLESTI U DĚTÍNUROFEN PRO DĚTI Antipyretikum ke snížení horečky (včetně postvakcinační horečky).Analgetikum ke tlumení mírných až středně silných bolestí (bolest hlavy, bolest v krku, bolest uší, zubů a bolest při distorzi nebo zhmoždění). Léky vhodné pro děti a kojence od 3 měsíců s tělesnou hmotností od 5 kg.BenefityÚČINNÁ ÚLEVA OD HOREČKY, MÍRNÉ AŽ STŘEDNÍ BOLESTI A BOLESTI ZUBŮÚLEVA OD HOREČKY AŽ NA 8 HODIN BEZ CUKRU A UMĚLÝCH BARVIV9/10 RODIČŮ DOPORUČUJE NA BOLEST PŘI PROŘEZÁVÁNÍ ZUBŮ* *Průzkum IQS, Consumer Journey 03.2017 ve skupině matek užívajících Nurofen pro dětiBalení obsahuje 100 ml.
NUROFEN PRO DĚTI 20MG/ML POR SUS 200ML II
Nurofen pro děti 20 mg / ml perorální suspenze je volně prodejný lék sloužící jako antipyretikum ke snížení horečky a dále jako analgetikum tlumící mírných až středních bolestí. Jedná se o bílou sirupovitou suspenzi s pomerančovou příchutí. Přípravek obsahuje maltitolový sirup.
Balení obsahuje 200 ml.
NUROFEN PRO DĚTI 60MG SUP 10
Nurofen pro děti čípky 60 mg je určený k symptomatické léčbě: horečky, včetně horečky po očkovánímírné až středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, bolest zubů, bolest uší, bolest v krku, bolesti při prořezávání zubů, pooperační bolest a bolest při zranění měkkých tkání (pohmoždění, podvrtnutí apod.) a dále bolestí a horečky provázejících nachlazení a chřipku.U bolesti uší se přípravek užívá pouze na doporučení lékaře.Použití přípravku Nurofen pro děti čípky 60 mg se doporučuje v případě, že perorální (ústy) podání léku není vhodné, například pokud pacient zvrací.Ibuprofen patří do skupiny léků nazývaných nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID). Tyto léčivé přípravky působí tak, že mění odpověď těla na bolest, otok a zvýšenou tělesnou teplotu.Balení obsahuje 10 čípků.
NUROFEN PRO DĚTI ACTIVE 100MG POR TBL DIS 12
Nurofen pro děti Active se užívá:k tlumení mírných a středně silných bolestí jako jsou bolest hlavy, bolest zubů, bolest zad a
pooperační bolest. Dále se tento přípravek užívá u bolesti a horečky spojené s nachlazením a
chřipkou, bolesti při zánětu středního ucha, bolesti v krku, svalové bolesti a bolesti při úrazu
měkkých tkání jako je podvrtnutí nebo pohmoždění;při horečce (včetně horečky vzniklé po očkování).Nurofen pro děti Active obsahuje léčivou látku ibuprofen, která tiší bolest, má protizánětlivé účinky
a snižuje horečku.Přípravek je určen pro děti od 6 let s tělesnou hmotností nad 20 kg.Balení obsahuje 12 tablet dispergovatelných v ústech.
NUROFEN PRO DĚTI JAHODA 20MG/ML POR SUS 100ML II
Nurofen pro děti Jahoda se užívá ke snížení horečky (včetně horečky vzniklé po očkování), dále k tlumení mírných až středně silných bolestí, jako jsou bolest hlavy, bolest zubů nebo uší, bolest v krku a bolest spojená s podvrtnutím nebo zhmožděním.V případě bolesti uší se vždy poraďte s lékařem a přípravek užívejte pouze na základě jeho doporučení.Nurofen pro děti Jahoda obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zabraňuje tvorbě látek zodpovědných za vznik bolesti a zánětu. Svým působením snižuje horečku, zmírňuje záněty různého původu a tlumí mírnou až středně silnou bolest. VŠE, CO POTŘEBUJETEVĚDĚT O HOREČCE ABOLESTI U DĚTÍNUROFEN PRO DĚTI Antipyretikum ke snížení horečky (včetně postvakcinační horečky).Analgetikum ke tlumení mírných až středně silných bolestí (bolest hlavy, bolest v krku, bolest uší, zubů a bolest při distorzi nebo zhmoždění). Léky vhodné pro děti a kojence od 3 měsíců s tělesnou hmotností od 5 kg.BenefityÚČINNÁ ÚLEVA OD HOREČKY, MÍRNÉ AŽ STŘEDNÍ BOLESTI A BOLESTI ZUBŮÚLEVA OD HOREČKY AŽ NA 8 HODIN BEZ CUKRU A UMĚLÝCH BARVIV9/10 RODIČŮ DOPORUČUJE NA BOLEST PŘI PROŘEZÁVÁNÍ ZUBŮ* Balení obsahuje 100 ml.
NUROFEN PRO DĚTI JAHODA 40MG/ML POR SUS 100ML
Přípravek Nurofen pro děti 4 % jahoda je určený ke krátkodobé léčbě: horečky (včetně postvakcinační horečky, tj. horečky po očkování), mírných až středně silných bolestí (bolest hlavy, bolest v krku, bolest zubů, bolesti při podvrtnutí nebo zhmoždění).Tento přípravek byl speciálně navržen pro děti, protože je určen pro podání ústy. Přípravek není určen pro děti mladší 6 let věku nebo s tělesnou hmotností nižší než 20 kg.VŠE, CO POTŘEBUJETEVĚDĚT O BOLESTI AHOREČCE U DĚTÍNUROFEN PRO DĚTI Lék Nurofen pro děti jahoda je určený ke krátkodobé léčbě: horečky (včetně postvakcinační horečky, tj. horečky po očkování), mírné až středně silné bolesti (bolest hlavy, bolest v krku, bolest zubů, bolesti při podvrtnutí nebo zhmoždění). Rychlá a učinná úleva od horečky a bolesti. Začíná účinkovat už po 15 minutách a působí až na 8 hodin. Pomáhá snížit horečku a bolest u dětí od 6 let, pomerančová příchuť. Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ibuprofen.BenefityÚČINNÁ ÚLEVA OD HOREČKY, MÍRNÉ AŽ STŘEDNÍ BOLESTI A BOLESTI ZUBŮÚLEVA OD HOREČKY AŽ NA 8 HODIN BEZ CUKRU A UMĚLÝCH BARVIV9/10 RODIČŮ DOPORUČUJE NA BOLEST PŘI PROŘEZÁVÁNÍ ZUBŮ* *Průzkum IQS, Consumer Journey 03.2017 ve skupině matek užívajících Nurofen pro děti.Mechanismus účinkuNurofen pro děti obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv.Zabraňuje tvorbě látek zodpovědných za vznik bolesti a zánětu. Svým působením snižujehorečku, zmírňuje záněty různého původu a tlumí mírnou až středně silnou bolest.Balení obsahuje 100 ml.
NUROFEN PRO DĚTI JAHODA 40MG/ML POR SUS 1X100ML
Upozornění: produkt s krátkou expirační dobou - spotřeba do 12/2024.Přípravek Nurofen pro děti Jahoda se užívá:jako antipyretikum ke snížení horečky (včetně postvakcinační horečky);jako analgetikum ke tlumení mírných až středně silných bolestí (bolest hlavy, bolest v krku, bolest uší, zubů a bolest při distorzi nebo zhmoždění).Určeno pro děti od 20 kg tělesné hmotnosti (6 let) do 40 kg tělesné hmotnosti (12 let)Balení obsahuje 100 ml.
NUROFEN PRO DĚTI JAHODA POR 20MG/ML POR SUS 200 ML II
Nurofen pro děti Jahoda se užívá:ke snížení horečky (včetně horečky vzniklé po očkování), k tlumení mírných až středně silných bolestí, jako jsou bolest hlavy, bolest zubů nebo uší, bolest v krku a bolest spojená s podvrtnutím nebo zhmožděním.V případě bolesti uší se vždy poraďte s lékařem a přípravek užívejte pouze na základě jeho doporučení.Přípravek je určen především k léčbě dětí a kojenců od 3 měsíců.Nurofen pro děti Jahoda obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zabraňuje tvorbě látek zodpovědných za vznik bolesti a zánětu. Svým působením snižuje horečku, zmírňuje záněty různého původu a tlumí mírnou až středně silnou bolest.Balení obsahuje 200 ml.
NUROFEN PRO DĚTI POMERANČ 40MG/ML POR SUS 100ML
Přípravek Nurofen pro děti 4 % pomeranč je určený ke krátkodobé léčbě: horečky (včetně postvakcinační horečky, tj. horečky po očkování), mírných až středně silných bolestí (bolest hlavy, bolest v krku, bolest zubů, bolesti při podvrtnutí nebo zhmoždění).Tento přípravek byl speciálně navržen pro děti, protože je určen pro podání ústy. Přípravek není určen pro děti mladší 6 let věku nebo s tělesnou hmotností nižší než 20 kg.VŠE, CO POTŘEBUJETEVĚDĚT O BOLESTI AHOREČCE U DĚTÍNUROFEN PRO DĚTI Lék Nurofen pro děti pomeranč je určený ke krátkodobé léčbě: horečky (včetně postvakcinační horečky, tj. horečky po očkování), mírné až středně silné bolesti (bolest hlavy, bolest v krku, bolest zubů, bolesti při podvrtnutí nebo zhmoždění). Rychlá a učinná úleva od horečky a bolesti. Začíná účinkovat už po 15 minutách a působí až na 8 hodin. Pomáhá snížit horečku a bolest u dětí od 6 let, pomerančová příchuť. Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ibuprofen.BenefityÚČINNÁ ÚLEVA OD HOREČKY, MÍRNÉ AŽ STŘEDNÍ BOLESTI A BOLESTI ZUBŮÚLEVA OD HOREČKY AŽ NA 8 HODIN BEZ CUKRU A UMĚLÝCH BARVIV9/10 RODIČŮ DOPORUČUJE NA BOLEST PŘI PROŘEZÁVÁNÍ ZUBŮ* *Průzkum IQS, Consumer Journey 03.2017 ve skupině matek užívajících Nurofen pro děti.Mechanismus účinkuNurofen pro děti obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv.Zabraňuje tvorbě látek zodpovědných za vznik bolesti a zánětu. Svým působením snižujehorečku, zmírňuje záněty různého původu a tlumí mírnou až středně silnou bolest.Balení obsahuje 100 ml.
NUROFEN RAPID 400MG CPS MOL 20
Přípravek Nurofen Rapid se užívá při mírných až středně silných bolestech, jako jsou bolesti hlavy (včetně migrény), bolesti zad, bolesti při menstruaci, bolesti zubů, bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění a bolesti při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí.Dále je vhodný ke zmírnění příznaků chřipky a nachlazení, jako je bolest v krku, bolest hlavy či horečka. V případě degenerativních onemocnění kloubů (artróza) nebo měkkých tkání pohybového ústrojí provázených bolestivostí, zarudnutím, otokem a kloubní ztuhlostí a u neuralgie (bolest pociťovaná v průběhu nervu) se přípravek používá pouze na doporučení lékaře.Přípravek je určen dospělým a dospívajícím od 12 let.
NUROFEN RAPID 400MG CPS MOL 30
Léčivou látkou přípravku Nurofen Rapid je ibuprofen, který patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léků (léky proti bolesti nebo nesteroidní antirevmatika, NSAID). Ibuprofen tiší bolest, má protizánětlivé účinky, snižuje horečku. Ibuprofen zabraňuje tvorbě látek (prostaglandinů), které se v organismu podílí na vzniku bolesti, zánětu a horečky.Přípravek Nurofen Rapid se užívá při mírných až středně silných bolestech, jako jsou bolesti hlavy (včetně migrény), bolesti zad, bolesti při menstruaci, bolesti zubů, bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění a bolesti při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Dále je vhodný ke zmírnění příznaků chřipky a nachlazení, jako je bolest v krku, bolest hlavy či horečka.V případě degenerativních onemocnění kloubů (artróza) nebo měkkých tkání pohybového ústrojí provázených bolestivostí, zarudnutím, otokem a kloubní ztuhlostí a u neuralgie (bolest pociťovaná v průběhu nervu) se přípravek používá pouze na doporučení lékaře.Přípravek je určen dospělým a dospívajícím od 12 let.Balení obsahuje 30 měkkých tobolek.